Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile etkinlikler.org ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, e-posta adresi, gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi kapsayarak “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

etkinlikler.org; ziyaretçilerinin kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esaslar haricinde hiçbir suretle kullanılmayacak ve ancak kullanıcının onayı ile üçüncü kişilere iletilebilecektir.

etkinlikler.org , kişisel bilgilerin ve ziyaretçilerinin işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak üzere gerekli tedbirleri almaktadır.  Ancak, gerekli bilgi güvenliği tedbirlerinin alınmasına rağmen; siteye ve/veya sisteme yapılan dış saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde etkinlikler.org’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcı, diğer kullanıcıların bilgilerine ulaşamaz. İdari kurumlar ve adli kurumlarca yapılan başvurular  doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

etkinlikler.org internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, bu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.