Ekim, 2019

27Ekim16:00YUTT SANAT / HEYKEL WORKSHOP – Kendi Heykelini Kendin Yap-

Etkinlik Ayrıntıları

Çocukluk yıllarımızda yaptığımız herşeyi bir oyuna dönüştürür ve  oynadığımız her oyundan keyif almanın bir yolunu bulurduk.  Günlük rutinin içerisinde kaybettiğimiz,  büyümek zorundalığımızla unuttuğumuz çocukluğumuzu ve her oyundan haz almanın tadını yeniden keşfetmek istiyoruz.

Tüm bunları yapmak için heykel yapmayı bilmen gerekmiyor, sen çamurla oynayarak kendini yeniden keşfedeceksin, hocalarımız sana  form bilgisi ve şekillendirme konusunda gerekli bilgiyi verecekler ve seninle birlikte çalışacaklar. Günün sonunda yaptığın heykel evinin güzel bir köşesinde yerini bulucak, yada bir arkadaşına hediye edeceksin.

Katılım için gerekli koşullar,

Orhan Veli ifadesiyle  “içinde bir iş yapmanın saadeti’’ ni yaşamak isteyen
Eğlenerek ve sonucun ne olduğunu umursamadan
Yetişkin olmanın yükümlülüklerini bir kenara bırakıp çocuk iştahıyla çamurla oynayarak
Kendisi için bir şeyler üretmek isteyen
Sosyalleşmekten mutlu olan
Yediden yetmişe Herkes katılabilir.

Her etkinlik için katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

Heykel workshop için gerekli tüm malzemeler Yutt Sanat tarafından temin edilir, ayrıca 3 saat boyunca çaylar kahveler bizden, başka bir şey içmek istersen sen sadece en sevdiğin içeceğini getir. Sohbet muhabbet hepimizden

Çalışmaların içeriği ve yapılacak çalışma hakkında Yutt Sanat sosyal medya hesaplarından ve http://www.yolufka.com  adresinden bilgi alabilir, soru ve talepleriniz için 05072527536 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tarih

(Pazar) 16:00

Konum

Yutt Sanat

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Büklüm Caddesi 42/2 Tunalı Kavaklıdere / ANKARA

Ücret Bilgisi

Etkinlik ücreti : 70 tl

X
X