Kasım, 2019

20Kasım(Kasım 20)16:3024(Kasım 24)21:00Workshop ve Atölyeler

Etkinlik Ayrıntıları

20-24 KASIM HAFTASI WORKSHOP VE ATÖLYE TAKVİMİMİZDE PLANLI FAALİYETLERİMİZE REZERVASYON YAPTIRARAK KATILABİLİRSİNİZ. TÜM ETKİNLİKLERİMİZDE KULLANILACAK MALZEMELER TARAFIMIZDAN KARŞILANIR VE ÜCRETE DAHİLDİR. ORTALAMA 2-2.5 SAAT SÜREN KEYİFLİ SEANSLARIMIZA ZAMAN AYIRMANIZ YETERLİ.

KATILIM İÇİN HERHANGİ BİR TECRÜBE YADA YETENEK ŞARTI YOK.HATTA DAHA ÖNCE DENEYİMLEMEDİYSENİZ ÇOK DAHA KEYİFLİ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİZ. WORKSHOPLAR SONUNDA YÜRÜTÜCÜLERİMİZİN YÖNLENDİRMESİ İLE ÜRETECEKLERİNİZ EVİNİZİ SÜSLEYECEK YADA HARİKA BİR HEDİYEYE DÖNÜŞECEK.HOŞ MÜZİK VE KEYİFLİ SOHBET EŞLİĞİNDE GEÇECEK SEANSLARIMIZA BEKLİYORUZ. PLANLI WORKSHOPLARIMIZA KATILAMAYANLAR İÇİN CUMA GÜNLERİ SERBEST ATÖLYE ÇALIŞMALARIMIZI DENEYEBİLİRSİNİZ.

HERHANGİ BİR PROGRAMA BAĞLI KALMADAN FAALİYETLERİMİZ İÇERİSİNDEN SEÇECEĞİNİZ BİR ÇALIŞMAYA ÖNCEDEN REZERVASYONUNUZDA BELİRTEREK KATILABİLİRSİNİZ. ÇOCUKLAR VE EVEBEYNLERİNE YÖNELİK OLARAK HER PAZAR GÜNÜ FARKLI ATÖLYE ÇALIŞMALARINDAN SEÇECEĞİNİZ BİR ETKİNLİĞE KATILABİLİRSİNİZ. AYRICA TÜM WORKSHOPLARIMIZ İÇİN ARKADAŞ/GRUP REZERVASYONLARINA ÖZEL İSTENİLEN RESMİ SEÇME, İSTENİLEN GÜN VE SAAT PLANLAMASI OPSİYONLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU RESİM KURSLARIMIZ VE KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

AYRINTILI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN İRTİBAT NUMARALARIMIZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Tarih

20 (Çarşamba) 16:30 - 24 (Pazar) 21:00

Konum

NAR SANAT HOBİ ETKİNLİK

SELANİK-2 CAD. 62/8 KIZILAY ANKARA

Ücret Bilgisi

70-100 Tl. arasında.

X
X