Şubat, 2020

13Şubat(Şubat 13)11:0014(Şubat 14)22:00SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL WORKSHOP VE ATÖLYELER

Etkinlik Ayrıntıları

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL WORKSHOP VE ETKİNLİKLERİMİZ İLE SİZLERLEYİZ.

13 ŞUBAT PERŞEMBE GÜNÜ 12.00-20.00 SAATLERİ ARASINDA İSTEDİĞİNİZ BİR ZAMANDA SEVGİLİNİZE ÖZEL OLARAK EL EMEĞİNİZLE HAZIRLAYACAĞINIZ TAMAMEN KİŞİYE ÖZEL HEDİYELER ÜRETMEK İSTEYENLERİ ATÖLYEMİZE BEKLİYORUZ.AŞK VE SEVGİ TEMALI MİNİ BAHÇE, TAŞ BOYAMA PANO, OBJE BOYAMA GİBİ ETKİNLİKLERİMİZE REZERVASYON YAPTIRARAK KATILABİLİRSİNİZ.

AYRICA 13 ŞUBAT VE 14 ŞUBAT TARİHLERİNDE 17.30-20.00 SAATLERİ ARASINDA TUVAL ÜZERİNE AKRİLİK BOYA İLE ÇALIŞACAĞIMIZ RESİM WORKSHOPUN AŞK VE SEVGİ TEMALI RESİMLER YAPACAĞIZ.TÜM ETKİNLİKLERİMİZE TEK BAŞINIZA YADA PARTNERİNİZLE BİRLİKTE KATILABİLİR VE BİRLİKTE KALİTELİ VE PAYLAŞIM DOLU ZAMAN GEÇİREBİLİRSİNİZ.YAPMANIZ GEREKEN SADECE YAPACAĞINIZ ETKİNLİĞİ SEÇMEK VE REZERVASYONUNUZDA BELİRTMEK.

TÜM ETKİNLİKLERİMİZDE KULLANILACAK MALZEMELER TARAFIMIZDAN KARŞILANIR VE ÜCRETE DAHİLDİR. ORTALAMA 2-2.5 SAAT SÜREN KEYİFLİ SEANSLARIMIZA ZAMAN AYIRMANIZ YETERLİ. KATILIM İÇİN HERHANGİ BİR TECRÜBE YADA YETENEK ŞARTI YOK.HATTA DAHA ÖNCE DENEYİMLEMEDİYSENİZ ÇOK DAHA KEYİFLİ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİZ. WORKSHOPLAR SONUNDA YÜRÜTÜCÜLERİMİZİN YÖNLENDİRMESİ İLE ÜRETECEKLERİNİZ EVİNİZİ SÜSLEYECEK YADA HARİKA BİR HEDİYEYE DÖNÜŞECEK. HOŞ MÜZİK VE KEYİFLİ SOHBET EŞLİĞİNDE GEÇECEK SEANSLARIMIZA BEKLİYORUZ.

AYRICA TÜM WORKSHOPLARIMIZ İÇİN ARKADAŞ/GRUP REZERVASYONLARINA ÖZEL İSTENİLEN RESMİ SEÇME, İSTENİLEN GÜN VE SAAT PLANLAMASI OPSİYONLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ. AYRINTILI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN İRTİBAT NUMARALARIMIZDAN BİZE ULAŞABİLİR İNSTAGRAM @NARSANATHOBİETKİNLİK SAYFAMIZDAN ETKİNLİK DETAYLARIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Tarih

13 (Perşembe) 11:00 - 14 (Cuma) 22:00

Konum

NAR SANAT HOBİ ETKİNLİK

SELANİK-2 CAD. 62/8 KIZILAY ANKARA

Ücret Bilgisi

70-100 TL.ARALIĞINDA

X
X