Masterpiece Resim/Heykel Workshopları

0
166

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri bu ay da sizlerle buluşmaya devam ediyor. Ziyaretçilerine günlük sanatsal aktiviteler sunan Masterpiece, sizlere üreterek mutlu etmeyi vadediyor

“Masterpiece Ankara’nın Tunus Caddesi’ndeki keyifli ortamında güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak eserler üreteceksiniz. Yeteneğe ya da daha önceden bir deneyim sahibi olmanıza gerek yok, hatta böylesi çok daha keyifli. Masterpiece bir kurs değil, sanat, müzik ve hoş muhabbetle dopdolu geçen bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile sonunda evinize, ofisinize götürebileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir sanat eseriniz olacak. 

 

Yağlı boya tablolar ve heykeller yapabilirsiniz.

Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar ve heykeller yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz veya heykeliniz olacak.

Etkinliğe ilişkin gerekli tüm malzemeleri onlar size sağlıyorlar. Sizin tek yapmanız gereken dilerseniz en sevdiğiniz içeceği alıp gelmek! 

 

 

 

Masterpiece’in her gün farklı konseptlerde gerçekleşen resim ve heykel etkinlik programına şuradan bakabilirsiniz.

Etkinlik ücretleri: 75 TL civarında olan biletleri Biletix Etkinlik Sayfası‘ndan satın alabilirsiniz:)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz