14 Ocak 2018 – Canlı Performans: Kadife – Up Lost Pub (Her Pazar)

0
130

Ankara’da konser, canlı performans etkinlikleri denilince akla ilk gelen yerlerden olan Up Lost Pub her pazar Kadife grubunu ağırlıyor.

Kadife Pazar 20:30’da Lost Performance Hall Sahnesinde olacak.

  • Vokal: Anıl KARTAL
  • Gitar: Server KANBERLİOĞLU
  • Bas Gitar: Ömer Can GÖKSU
  • Davul: Gürhan CİHAN

Kadife, 2014 yılının sonlarında kurulmuş olan Ankara çıkışlı bir pop-rock grubudur. Vokalde aynı zamanda avukatlık mesleğini sürdüren Anıl Kartal, gitarda Server Kanberlioğlu, bas gitarda Ömer Can Göksu ve davulda Gürhan Cihan’dan oluşmaktadır. Kadife, şarkılarında, kente, kentliye, yaşama dair hikayeler anlatıyor. İnsanların duyduklarında “Kadife” çalıyor diyebilecekleri bir sound ortaya çıkarmak grubun hedefi…

Grubun ilk single’ı “Binlerce Çiçek”, 12 Ocak 2015’de yayınlandı. İkinci single çalışmaları “Sonuncu Elveda” Mayıs 2016’da TMC etiketiyle yayınlandı ve kliplendirildi. “Sonuncu Elveda”nın söz ve müziği grubun solisti Anıl Kartal’a, düzenlemesi ise, Deniz Bijen Rahimi’ye ait. Şarkının klibi, Can Özcan yönetmenliğinde, Ankara’da iki farklı stüdyoda çekildi ve iki günde tamamlandı. Son tekli “Kara Sevda” ise İstanbul’da Gökhan Palas yönetmenliğinde on kişilik bir ekip ile çekildi. Grubun fotoğrafları Ersen Uçak imzalı.

Grubun ismi, bir arkadaşlarının “kadife” müziğinizin tınısına çok uygun demesiyle akıllarına gelmiş. Grup halen Ankara’da çeşitli mekanlarda sahne alıyor ve çalışmalarına TMC bünyesinde devam ediyor.

Diskografi:
Binlerce Çiçek (2015 – Tempa)
Sonuncu Elveda (2016 – TMC)
Kara Sevda (2016 – TMC)

Etkinlik Saati 20:30

  Mekan Bilgileri    Diğer Etkinlikler            Bugün                 Bu Hafta Sonu    

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz