19-20 Aralık 2017- Hacettepe Üniversitesi: Sektör Girişimleri Zirvesi

0
107

Bu ayın Ankara Etkinlik Takvimi içerisinde yer alan; Hacettepe Üniversitesi Girişim ve Yatırım Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan “Sektör Girişimleri Zirvesi’ için geri sayım başladı. 

19-20 Aralık tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy salonunda gerçekleşecek olan etkinlikte, inşaat, medya, çeşitli sektörlerden firmalarının katılımıyla sektörleri yakından  tanıtmayı; o sektörde çalışan başarılı, kariyer sahibi insanlarla öğrencileri bir araya getirmeyi; aynı zamanda öğrencilere, onların ilham veren kariyer hikayelerini birinci ağızdan dinleme fırsatını sağlamayı amaçlıyor. 

Etkinlik Hacettepe öğrencilerine yönelik olduğu gibi diğer üniversite öğrencilerinin katılımına da imkân sağlamaktadır. Hacettepe dışından katılım için bit.ly/sgzkayit katılım formunu doldurmanız yeterlidir. Etkinlik Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy salonunda saat 11.00 de başlayacaktır.

Sektör Girişimleri Zirvesi’ Geliyor!

Mezun olunca ne yapacağım? Sektörleri ve iş yaşamını nasıl tanıyabilirim? Kariyer hayatımı nasıl şekillendireceğim? Sektör Girişimleri Zirvesi öğrencilerin akıllarındaki tüm bu sorulara cevap vermeye hazırlanıyor.

Girişim ve Yatırım Topluluğu ailesi olarak Sektör Girişimleri Zirvesi’nde öğrencilere; inşaat, medya, otomotiv, enerji, moda ve gıda gibi birçok sektörü; bu sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla yakından tanıtmayı; o sektörde çalışan başarılı, kariyer sahibi insanlarla öğrencilerimizi bir araya getirmeyi; aynı zamanda öğrencilerimize, onların ilham veren kariyer hikayelerini birinci ağızdan dinleme fırsatını sağlamayı amaçlıyoruz. Birinci günümüzde ilk olarak EnerjiSA İç Denetim Başkanı Özge Aşçıoğlu Türkiye’de Enerji Sektörü ve İç Denetim konulu konuşmasını yapacak daha sonra sırasıyla Renault İnsan Kaynakları Direktörü Cenap Binici Otomotivde Kariyer Fırsatları adlı konuşması, Nestle İthalat – İhracat Operasyonları Müdürü Utku Toklu Gıda Sektöründe Kariyer adlı konuşması, Bosch Endüstri 4.0 İş Geliştirme Uzmanı Hamza Binici Endüstri 4.0 adlı konuşmasıyla ve son olarak da müzisyen Can Gox bizlerle birlikte olacak. İkinci günümüzde Apps Kurucu Erdem Lafçı Awords adlı konuşmasıyla sonrasında sırasıyla Tepe İnşaat İş Geliştirme Direktörü Saruhan Enver Balaban Gelecekte Sürdürülebilir Kariyer için Kurumsal Girişimcilik adlı konuşması, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Levent Erkan Dijital Dünyada Girişimcilik mi Profesyonellik mi? adlı konuşması, DenizBank İşe Alım ve Kariyer Yöneticisi Müjde Ceylan Gelecek Deniz’de Güzel adlı konuşması ve son olarak da ünlü sunucu Dilara Gönder Medyada Kadın adlı konuşmasıyla bizlerle olacaklar.

Etkinliğimiz Hacettepe öğrencilerine yönelik olduğu gibi diğer üniversite öğrencilerinin katılımına da imkân sağlamaktadır. Hacettepe dışından katılım için bit.ly/sgzkayit katılım formunu doldurmanız yeterlidir. Etkinliğimiz Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy salonunda saat 11.00 de başlayacaktır. Etkinliği daha yakından incelemek için Facebook’tan “10. Sektör Girişimleri Zirvesi” etkinliğini aratabilirsiniz. Ayrıca topluluğumuzu yakından takip etmek, çalışmalarını incelemek ve eski etkinliklerimizi görmek için Instagram, Twitter ve Facebook’dan “hugiyat” profillerini ziyaret edebilirsiniz.

Program detayları:

19 Aralık

  1. Oturum- EnerjiSA İç Denetim Başkanı Özge Aşçıoğlu, Türkiye’de Enerji Sektörü ve İç Denetim
  2. Oturum- Renault İnsan Kaynakları Direktörü Cenap Binici, Otomotivde Kariyer Fırsatları
  3. Oturum- Nestle İthalat–İhracat Operasyonları Müdürü Utku Toklu, Gıda Sektöründe Kariyer
  4. Oturum- Bosch Endüstri 4.0 İş Geliştirme Uzmanı Hamza Binici, Endüstri 4.0
  5. Oturum- Can Gox, Sanat

20 Aralık

  1. Oturum- Apps Kurucusu Erdem Lafçı, Awords
  2. Oturum- Tepe İnşaat İş Geliştirme Direktörü Saruhan Enver Balaban, Gelecekte Sürdürülebilir Kariyer için Kurumsal Girişimcilik
  3. Oturum- Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Levent Erkan, Dijital Dünya’da Girişimcilik mi Profesyonellik mi?
  4. Oturum- DenizBank İşe Alım ve Kariyer Yöneticisi Müjde Ceylan, Gelecek Deniz’de Güzel
  5. Oturum- Dilara Gönder, Medyada Kadın

etkinlikler.org olarak bizim de medya sponsorluğunu yaptığımız organizasyonda, Arkadaş Yayınevi ve Coca Cola gibi  büyük markalar yer almakta: 

Sorularınız için : Facebook Etkinlik Sayfası

 

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz