15 Aralık 2017 – Fotoğraf Söyleşileri (Hollanda): Şengül Bekmez

0
114

Altındağ Belediyesi sınırları içerisinde, merkezi bir konumda, tarihi dokuyu yansıtan eski Ankara evi mimarisinde hizmet veren, 103 ülkeden 590 satranç takımının 4 ana tema üzerinde sergilendiği  Gökyay Vakfı Satranç Müzesinde fotoğraf söyleşileri başlıyor.

Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (AFSAD) üyelerinin dünyanın çeşitli ülkelerinde çektiği fotoğraflar ile o ülkelerin kültürel özelliklerini yansıtan, Gökyay Satranç Müzesi koleksiyonundan satranç takımları bir araya geliyor. 

Her ay ülkelerin birbirinden ilginç hikayesini, doğal güzelliklerini, AFSAD’ın gezgin fotoğraf sanatçılarının paylaşacağı deneyimler ve renkli fotoğraf kareleri ile kültürel bir yolculuğa çıkarak keşfediyoruz. 

Gerçekleşecek olan söyleşilerde Gökyay Satranç Müzesi koleksiyoneri Akın Gökyay da satranç takımı koleksiyonunun oluşum sürecinde gittiği, gördüğü ülkelerde yaşadığı serüveni paylaşacak. Bu keyifli söyleşilerle hep birlikte dünya turuna çıkmaya hazır mısınız?

Saat 19.00’da başlayacak söyleşinin konuğu, şengül Bekmez (Hollanda)
Ücret: 20 TL
Rezervasyon: 0(312) 312 13 04 – 05
Biletleri, Biletix Etkinlik Sayfası‘ndan veya müze gişesinden temin edebilirsiniz. Biletix’in 3 TL hizmet bedeli aldığını belirtelim. 

Adres: Gökyay Vakfı Satranç Müzesi Ankara Hamam Arkası Basamaklı Sok. No: 3, Altındağ

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz