22 Ocak 2018- Çiğdem ÜNAL ile Çini Dersleri – 312.Cafe

0
134

Çini Sanatı’na ilgi duyuyorsan, keyifli ve kaliteli vakit geçirmek ve bakış açını geliştirmek istiyorsan doğru yerdesin…

Ferah bir ortamda kahve/çay ve atıştırmalıklar atölye tarafından sağlanmaktadır.
Tüm gerekli malzemeleri atölyede satın alabilirsiniz.

Kurs haftada 3 saat, ayda 4 defa gerçekleşmektedir. Her pazartesi saat: 14.30′da gerçekleşen etkinliğin ücretleri aylık 350 TL’dir.

         312.cafe nasıl bir yer?

312, kafe ile ofis arası heyecan verici bir karışım. Kiraz ve ceviz ağaçlarının arasında, zamanın çok hızlı aktığı başkentin gürültüsünden kaçmak isteyenler için ideal butik bir buluşma noktası. Ümitköy’de sakinliği sebebiyle tercih edilen Mutluköy Sitesi’nin huzurlu ortamında sabahları doğrudan güneş alan kış bahçesinde sıcacık bir keyif sunuyor.

Kahve, çay ve farklı içeceklere zengin atıştırmalıklar ve tatlılar eşlik ediyor. Ders çalışmak, kitap okumak, yalnızca birkaç maile cevap vermek ya da büyük planlarınızı şekillendirmek için bir yer arıyorsanız, sizi bu butik mekana davet ediyoruz. Kitap okumaya gelenlerin ilk kahvesi/çayı 312.cafe’den ikram ediliyor. Ayrıca köpekleriniz de size eşlik edebilir, onları rahat ettirmek için gerekli şeyler ve atıştırmalıklar da düşünülmüş.

 

Daha fazla bilgi için 312.cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz