22 Ocak 2018- Tiyatro: Aşk Bir Şey Değildir – Yılmaz Güney Sah. (Fırsat Kuponlu)

0
110

Ankara tiyatro etkinlikleri arasında ilgimizi çekenlerden biri “Aşk Bir Şey Değildir” oyunu 22 Ocak 2018 tarihinde sizleri bekliyor. 

Modern çağımızda evlilik kurumunun çatısı altında âşık olan çiftimizin, kadın ve erkek ilişkisinin en açık şekilde masaya yatırıp sorgulandığı, sorumlulukların, kıskançlığın, sadakatin, özverinin, güvenin, hoşgörünün ve aşkın irdelendiği oyunda Nihel ve Tekin çiftinin yer yer komik kimi zaman hüzünlü, teknolojinin bize sunduğu nimetlerinin yani iletişim araçlarının ilişkilere nasıl yön verdiği ama en önemlisi aşkın ve sevginin gücünün ise evrensel olduğunu ‘Aşk Bir Şey Değildir’ sorusunu sorup, yoksa ‘Aşk tek bir şey midir’ sorusuyla karşılık aldığı, cevapların ise seyirciye bıraktığı günümüzde yaşanan modern trajikomik bir aşk hikâyesidir. (Tek Perde – Komedi)

OYUNCULAR

ECECAN GÜMECİ

1983 Bursa doğumlu 1999 yılında Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı 2003 mezunu Erzurum, Bursa ve İstanbul Devlet Tiyatrolarında Sözleşmeli Sanatçı Oyuncu olarak 8 yıl görev yaptı 1999-2007 Gazanfer Özcan Gönül Ülkü Tiyatrosu’nda sözleşmeli sanatçı oyuncu olarak görev yaptı 2008-2010.

AYKUT ÜNAL

1968 Ankara doğumludur. 1990 Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk mezunu Diyarbakır, İzmir ve Ankara Devlet Tiyatrolarında Kadrolu Sanatçı Oyuncu olarak 25 yıl görev yaptı Ankara Devlet Tiyatrolarından emekli olup İstanbul a yerleşti.

Saat 20.00’de başlayacak oyunun biletleri 65 TL yerine 35 TL’ye, indirimli bilet satın almak için: Fırsat Sayfası

Yer: Ankara Yılmaz Güney Sahnesi 

Diğer Ankara etkinlikleri için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz